Kvalitní výrobky z plastu, hliníku a dřeva

+420 775 600 392

systém EFORTE

Okenní systém Eforte / Prvotřídní a bez kompromisů

Systém Eforte s vestavnou hloubkou 84 mm, standardní ocelovou výztuhou a bez přídavných izolačních prvků dosahuje jedinečné hodnoty součinitele prostupu tepla rámem Uf  = 0,95 W/m2K. Snadno tak splňuje aktuální požadavky předpisů pro plastová okna týkajících se energetické úspornosti i hodnoty předpisů pro nízkoenergetické bydlení. Standardu u plastových oken pro pasivní dům (součinitel prostupu tepla oknem Uw 0,8 W/m2K) tak lze docílit za velmi příznivou cenu s obvyklým trojitým zasklením plastových oken.

Eforte - plastová okna s vysokou variabilitou

Systém Eforte nabízí vedle vynikajících tepelně izolačních vlastností také bezkonkurenční flexibilitu, díky níž se dokáže přizpůsobit jakýmkoli vašim požadavkům. Pomocí nové technologie lepení zasklení Inoutic lze realizovat plastová okna až do celkové výšky 2,6 m. Díky této technologii je také možné instalovat do rámu speciální zasklení s obzvlášť silnými bezpečnostními a izolačními skly, a to až do šířky 56 mm.

Velký výběr barev a dekorů pro okenní rámy umožňuje splnění  jakéhokoli vašeho přání, včetně individuálních návrhů fasád pro pasivní domy. Hliníkový kryt, který lze dodatečně instalovat na okenní rámy nabízí skutečný hliníkový vzhled, aniž byste se museli vzdát výhod, které poskytují plastová okna. Hliníkový kryt může mít téměř jakoukoli barvu podle vašeho přání. Díky inteligentní koncepci je možné profil pro plastová okna Eforte použít ve starší zástavbě i novostavbách.