Kvalitní výrobky z plastu, hliníku a dřeva

+420 775 600 392

posuvné systémy

Profily pro posuvné systémy společnosti Inoutic zahrnují jak profilposuvné systémyy pro posuvné dveře, tak profily pro zdvižně posuvné dveře. Oba typy produktů splňují i nejnáročnější požadavky na prosvětlení prostor. Jednoduché posuvné systémy jsou vyrobeny z kvalitního odolného materiálu a uspokojí.

Profily plastových dveří Inoutic vám pomohou zvýšit vaši životní úroveň a komfortně zařídit interiér bytu nebo domu. Zajistí plynulý přechod mezi jednotlivými částmi domu a to bez omezení výhledu. Posuvné dveře a posuvně zdvižné dveře vpustí do pokoje světlo a prozáří tak celý dům.

Terasové a balkonové dveře / Pro maximální otevřenost

Terasové dveřní systémy rozšiřují obytný prostor o zahradu, terasu nebo balkon a přispívají tak ke zvětšení obytného prostoru. Portfolio produktů společnosti Inoutic je perfektně přizpůsobeno individuálním požadavkům a nejrůznějším  řešením staveb, takže při rekonstrukcích je možné bez problémů provést instalaci i do starších domů.

Balkonové a terasové dveře - spojení interiéru a exteriéru

S balkonovými dveřmi Inoutic můžete propojovat interiér vašeho domova s exteriérem přesně podle svých přání a potřeb. Pro každou variantu garantujeme snadné ovládání     a nejvyšší komfort bydlení. Optimální tepelně izolační vlastnosti jsou zaručeny použitím vícekomorového profilu a volitelného, tepelně odděleného prahu. Ocelové výztuhy pak dodávají rámům maximální stabilitu a dlouhou životnost. Individuální designové nároky lze realizovat pomocí širokého spektra barev.

Terasové a balkonové dveře v mnoha podobách

Terasové a balkonové dveře se dodávají v nejrůznějších variantách: výklopné se svařovaným rámem, jako shrnovací nebo posuvné dveře. Která varianta je pro vás ta pravá, závisí na individuálních požadavcích, jako je například velikost prosklení a požadovaný komfort ovládání.

Prohlédněte si nabídku společnosti Inoutic a zjistěte, jaké možnosti vám posuvné systémy nabízejí!

Zdvižně posuvné dveře

Zdvižně posuvné dveře doplňují sortiment dveří značky Inoutic o prvek, který umožní splnit vaše náročné požadavky na prosvětlení prostor. Tyto dveře se velmi snadno otevírají a to díky unikátní konstrukci kartáčového a gumového těsnění. Hodí se především do větších prostor.

Posuvné dveře

Posuvné dveře Monorail a Tecnocor 2 umožňují vytvořit elegantní architektonické řešení, které umožní v maximální možné míře prostup světla do interiéru. Posuvné dveře se hodí především jako příčka v obytném prostoru, například jako vstup do zimní zahrady. Nabízejí technické řešení pro zvýšení životního komfortu pro rekonstrukce i novostavby.